Závory a zábrany

Automatické závory

Automatické závory určené pro soukromá, veřejná a firemní parkoviště. Samozřejmostí je osvětlení ráhna! Sofistikovaná řídící jednotka pro různé typy provozu. Bezpečnostní a signalizační prvky podle požadavků a situace.

X-BAR

Sestavy závor pro libovolný průjezd. ne 3m
Elektromechanická závora určená pro soukromá, veřejná a firemní parkoviště.
Modulové ráhno ve třech 1metrových částech. Zabudovaná řídicí jednotka s majákem Nice BlueBUS technologie pro zjednodušení zapojení pomocí 2vodičového propojení mezi řídicí jednotkou a bezpečnostními a signalizačními zařízeními.

X-BAR je kompatibilní s:

Solemyo systémem využívajícím solární energii nahrazujícím síťové napájení; schránku s baterií lze umístit do těla závory;
Opera systémem, který díky multifunkčnímu displeji O-View umožňuje programování, řízení a správu automatizace umožňujícím i vzdálený přístup.

Další specifikace

Silný a rychlý: Eektromechanický pohon 24 Vdc, 100 W s kroutícím momentem 120 Nm.
Zabudovaná řídicí jednotka: S majákem pro zaručenou viditelnost viditelnosti světelného signálu. S možností připojení poslední generace optických a odporových ochranných lišt (s 8,2 KΩ odporem). Automatická diagnostika chyb během činnosti s indikací prostřednictvím majáku.
Bezpečná: Možnost zpomalení a zrychlení při každém otevření a zavření na začátku i na konci úkonu.
Více bezpečnosti a spolehlivosti: Detekce překážek a monitorování proudového odběru motoru během pohybu.
Úspora energie: STAND BY Pokud se závora nepoužívá, přepne se do pohotovostního režimu; tím šetří elektrickou energii.
Flexibilní a jednoduchá pro dopravu: Modulové ráhno ve třech 1metrových částech pro zhotovení potřebné délky; včetně příruby a krytek; kompaktní rozměry obalu usnadňují dopravu X-Baru.
Více komfortu a bezpečí při programování a údržbě: Oddělené umístění elektronických a mechanických částí zamezuje potencionálnímu nebezpečí. Rychlý a jednoduchý přístup k řídicí jednotce.

Ukázka některých prací

© 2024 ROBERT FILIPI | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
crossmenu