Garážová vrata

Garážová vrata sekční stropní

Potřebujete nová garážová vrata, ale chcete zachovat stávající stavební, technický a optický vzhled? S vraty od naší firmy to není problém. Nezáleží na tom, o jaký systém vrat se jedná.
S námi se při renovaci ušetří čas a peníze. Garantujeme Vám stoprocentní přesnost, optimální využití prostoru a profesionální poradenství.

Stavební situace

Reference garážových vrat

Vrata boční

Komfort ze své nejlepší stránky - samonosná ocelová konstrukce nebo hliníková konstrukce, žádná ztráta prostoru ve výšce a šířce průjezdu, žádná ztráta místa před a za vraty, nejsou zapotřebí žádné další dveře, velký výběr povrchů, možný individuální vzhled…

Vrata výklopná

Za skvělým designem je skrytá rafinovaná technika.
Dlouhá životnost díky použití kvalitních materiálů (pozinkované ocelové části, pláště vrat snýtovány nebo sešroubovány zevnitř)
- Bezproblémové zabudování díky smontování z výroby
- Vysoká stabilita díky tloušťce zárubní 50mm nebo 80-100 mm, dle velikosti vrat
- Spolehlivá ochrana proti vloupání díky samostatně zapadajícímu dvoubodovému zajištění.
- Při ručním ovládání na přání i s trojitým zajištěním
- Automatické mechanické zajištění i ve spojení s pohonem vrat
- Promyšlená zdvihací mechanika umožňuje, že ani vysoká vozidla nepotřebují téměř žádný odstup od zavřených vrat
DESIGN - ROZMANITOST JAKO SKVĚLÝ STANDARD
OPTIMALIZOVALI JSME BEZPEČNOST VAŠÍ RODINY.

Vrata rolovací

Rolovací systémy vrat jsou určeny pro uzavření prostorů jako např. garáží, hal a skladů. Vlastní vrata tvoří podle projektu nebo objednávky různé typy lamel, které jsou navzájem spojené otočně tak, aby se mohly navíjet na hřídel. Lamely mohou být plné, prosklené nebo vyplněné pěnovým polyuretanem, který zlepšuje izolační vlastnosti vrat. Nad otvorem vrat je umístěna hliníková schránka, ve které je uložena hřídel s el. pohonem a s rolovacími lamelami. K systému rolovacích vrat dále patří vodící lišty pro vedení lamel a zabezpečovací zařízení.
© 2024 ROBERT FILIPI | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
crossmenu