Průmyslová vrata

Vrata průmyslová

Tato konstrukce Vám poskytuje maximum místa před i za vraty. Vrata dle stavebních možností zajíždějí pod strop, zůstávají kolmo u stěny nebo kopírují sklon střechy. Celý systém je nainstalován za stavebním otvorem a umožňuje Vám využívat pro průjezd celou šířku i výšku otvoru. Toto řešení rovněž minimalizuje možnost poškození systému.
Komfortní ovládání pro snadnou obsluhu
Automatická sekční vrata opatřená elektrickým pohonem a doplněná o další příslušenství Vám poskytují bezpečnou a příjemnou obsluhu.
Certifikovaná bezpečnost podle evropské normy EN 13241-1
Průmyslová sekční vrata TRIDO, ovládaná ručně nebo elektricky, jsou bezpečná v každé fázi otevírání i zavírání.
Vrata průmyslová sekční
Vrata průmyslová rolovací
Vrata průmyslová skládací
Vrata průmyslová křídlová

Atraktivní design a odolnost proti povětrnostním vlivům na desetiletí

Široká nabídka provedení a doplňků Vám umožní začlenit vrata TRIDO do renovovaných objektů i moderních staveb.
Všechny součásti vrat jsou zinkovány. Nejvíce povětrností namáhaná součást, kterou je vratové křídlo, je vyrobena z vysoce korozi odolného materiálu (DIN 55928-8, třída odolnosti proti korozi II nebo III) při zachování požadavků na barevnost a architektonický vzhled.

Automatická sekční vrata TRIDO komfort, spolehlivost, bezpečnost ...

Hřídelové pohony GfA-ELEKTROMATEN = Vysoká spolehlivost a dlouhá životnost 100% kontrola kvality v každé fázi výrobního procesu.
Každý motor prochází před expedicí výkonovým a funkčním testem. Široká nabídka pohonů a jejich variant pro optimální řešení. Vhodnou kombinací výkonu motoru, typu nouzového ovládání, přívodního napětí, typu řídicí jednotky a doplňkového příslušenství Vám „ušijeme řešení na míru“.

Reference průmyslových vrat

© 2024 ROBERT FILIPI | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
crossmenu