Vrata výklopná "Wisniowski" a "Hormann" = jednoduché a levné řešení

Bezpečné, pohodlné, mnohotvárné - připraveny k montáži, včetně stropních kolejnic, krytky proti možnosti úrazu, hodně atraktivních povrchů s možností vlastního návrhu.

Výměna vrat Normstahl = bez vodících kolejnic pod stropem

Výměna pláště

Podrobné informace

VÝKLOPNÁ VRATA V PŘEHLEDU

Za skvělým designem je skrytá rafinovaná technika

-Dlouhá životnost díky použití kvalitních materiálů (pozinkované ocelové části, pláště vrat snýtovány nebo sešroubovány zevnitř)

  • Bezproblémové zabudování díky smontování z výroby
  • Vysoká stabilita díky tloušťce zárubní 50mm nebo 80-100mm, dle velikosti vrat
  • Spolehlivá ochrana proti vloupání díky samostatně zapadajícímu dvoubodovému zajištění. Při ručním ovládání na přání i s trojitým zajištěním
  • Automatické mechanické zajištění i ve spojení s pohonem vrat
  • Promyšlená zdvihací mechanika umožňuje, že ani vysoká vozidla nepotřebují téměř žádný odstup od zavřených vrat

DESIGN - ROZMANITOST JAKO SKVĚLÝ STANDARD

Kompromisy, kde jich není třeba? Ne! Všechna vrata s opláštěním z ocelových plechů jsou nyní s konečnou povrchovou úpravou v 10 standardních barvách bez příplatku. Pěkná a především individuální varianta pro vzhled Vašeho domova. A zvlášť univerzální, neboť jsme zohlednili barvy používané výrobci oken a dveří
Pokud nenajdete mezi našimi barvami tu pravou pro Vás, rozhodněte se prostě pro některý odstín stupnice RAL podle Vašeho vkusu.
Dodávané varianty výklopných vrat Wisniiowski a Hormann

OPTIMALIZOVALI JSME BEZPEČNOST VAŠÍ RODINY.

S novými kryty pákového mechanizmu, se zlepšenými kryty hran v rozích a novými pružnými plastovými lištami na vratovém křídle i rámu je nebezpečí poranění prakticky vyloučeno.
Know-how ve svazcích pro Vaši bezpečnost spočívá v jediném detailu - místo s jednou velkou pružinou pracuje v tahu několik menších pružin. Pokud dojde k prasknutí pružiny, můžete se na Vaše vrata stále spolehnout.
Výklopná vrata Wisniowski a Hormann jsou testována a certifikována TÜV Produkt service.

NA ZÁVĚR

Naše výklopná vrata jsou k dostání i s praktickými průchozími dveřmi. Mají-li to být vedlejší vstupní dveře do garáže shodné s vraty, nabízíme i zde přesné řešení.
Pokud plánujete s výklopnými garážovými vraty, nehraje roli velikost ani tvar Vaší garáže. Zda pravoúhlá, skosená, oblouková, zaoblená - díky našemu kompletnímu výrobnímu programu můžeme říci: “Naše garážová vrata  pasují vždy!” Zvlášť pro extrémně malé nebo mimořádně velké garáže najdeme perfektní řešení. Poraďte se s námi na místě.