Automatické závory

Závory NICE jsou určené pro soukromá, veřejná a firemní parkoviště s moderním funkčním designem a celou řadou praktických funkcí.
Nová závora XBAR umožňuje využití solárního panelu, jako zdroje alternativní energie a tím úsporu nákladů na její provoz.

X-BAR 

Sestava závory do průjezdu 3m 

Elektromechanická závora určená pro soukromá, veřejná a firemní parkoviště. 

Modulové ráhno ve třech 1-metrových částech. Zabudovaná řídící jednotka s majákem Nice BlueBUS technologie pro zjednodušení zapojení pomocí 2-vodičového propojení mezi řídící jednotkou a bezpečnostními a signalizačními zařízeními. 

X-BAR je kompatibilní s:

Solemyo

 systémem využívajícím solární energii nahrazujícím síťové napájení; schránku s baterií lze umístit do těla závory; 

Opera systémem,

 který díky multifunkčnímu displeji O-View umožňuje programování, řízení a správu automatizace,umožňujícím i vzdálený přístup.

Silný a rychlý: · Eektromechanický pohon 24 Vdc, 100 W s kroutícím momentem 120 Nm.

Zabudovaná řídící jednotka: · S majákem pro zaručenou viditelnost viditelnosti světelného signálu. S možností připojení poslední generace optických a odporových ochranných lišt (s 8,2 KΩ odporem). Automatická diagnostika chyb během činnosti s indikací prostřednictvím majáku.

Bezpečná: · Možnost zpomalení a zrychlení při každém otevření a zavření na začátku i na konci úkonu.

Více bezpečnosti a spolehlivosti: · Detekce překážek a monitorování proudového odběru motoru během pohybu.

Úspora energie: · Pokud se závora nepoužívá, přepne se do pohotovostního režimu; tím šetří elektrickou energii.

Flexibilní a jednoduchá pro dopravu: · Modulové ráhno ve třech 1-metrových částech pro zhotovení potřebné délky; včetně příruby a krytek; kompaktní rozměry obalu usnadňují dopravu X-Baru.

Více komfortu a bezpečí při programování a údržbě: · Oddělené umístění elektronických a mechanických částí zamezuje potencionálnímu nebezpečí. Rychlý a jednoduchý přístup k řídící jednotce umístěné ve vrchní části těla závory a chráněné polykarbonátovým ochranným krytem. Jednoduché upevnění fotobuněk přímo na tělo závory, díky speciálně tvarovanému povrchu.