Pohony vrat

Komfort zmáčknutím knoflíku - dálkové ovládání s “inteligentním” mikroprocesorem. Možnost čtyř příkazů s několika milióny kombinací bezpečnostních kódů, k dostání je také mnoho užitečných dopňků a záruka je až 5 let…

Pohony vrat v přehledu

Pohon samozřejmě můžete použít pro každý vratový systém - zda výklopná vrata, boční sekční nebo stropní sekční vrata.

S Vašimi vraty můžete díky sériově dodávaným čtyřtlačítkovým ovladačem otevřít např. i vjezdovou bránu, zapnout venkovní osvětlení nebo aktivovat bezpečnostní zařízení. Perfektní technika, která se vejde do náprsní kapsy.

Četnou standardní výbavu Vašeho pohonu můžete ještě zhodnotit inteligentním příslušenstvím - tak jste vybaveni pro všechny eventuality. Nemáte-li zrovna dálkový ovladač, jsou pro Vás řešením naomítkové a podomítkové klíčové přepínače.

  • Aktivní bezpečnost díky elektronicky řízenému rezeznání překážek se zpětným chodem
  • Sériově tichý díky téměř bezúdržbovému ozubenému řemenu
  • Úsporný díky uspornému trafu
  • Měkké a téměř bezhlučné zavření vrat díky integrované Soft-stop funkci - vrata i pohon jsou trvale šetřena
  • Jednoduchá montáž, neboť pohony jsou z výroby připraveny - jednoduše sesadit několik komponentů, upevnit a pripojit - hotovo!
  • Snadno na každou situaci přizpůsobitelné - pohony lze horizontálně i vertikálně posunout a upevnit dle možností

 

 

 

 

Dodávané varianty pohonů vrat :

  • MAGIC 600 (tažná síla 600N)
  • MAGIC 1000 (tažná síla 800N)

Optimalizováno pro bezpečí

Vícenásobné jištění drží lépe. Pohon vrat jistí hned s kompletním bezpečnostním balíkem. Samosvorná převodovka zablokuje vrata automaticky, takže nepovolené vniknutí je téměř vyloučeno. Ve spojení s aktivním zablokováním mechanických západek (u výkloných vrat sériově) podporuje pohon přídavně zablokování vrat a posiluje tím aktivně ochranu proti vloupání. Maximální bezpečnost proti nezvaným hostům Vám poskytuje kromě toho dálkové ovládání 433 MHz rolling code. Kód se mění při každé aktivaci - přes 1 bilion možností je i proti hackerům účinná ochrana.
A když si v garáži hrají děti? Nebo auto zůstane nedopatřením zaparkováno ve vjezdu, protože jste pro něco spěchali, či zvonil telefon? Při sebemenší překážce otočí inteligentní elektronika směr chodu.

Na závěr…

S našimi pohony Vás v budoucnu špatné počasí nemusí zajímat. Stisk mini ovladače stačí a pohon otevře Vaše vrata spolehlivě, energicky a téměř neslyšně. S rychlostí 0,15 m/s patří k nejrychlejším své třídy. V mžiku jsou i ta největší vrata úplně otevřena nebo zavřena. Neboť až 800 N tahové síly pohybují i s nejtěžšími vraty bez námahy. S hodnotou klidového proudu 4 WATT stojí provoz ročně tolik, jako jedna návštěva kina.

Pro bližší informace a cenové nabídky nás kontaktujte.