Vrata stropní sekční

Nový vzhled Vaší garáže - samonosná ocelová konstrukce nebo hliníková konstrukce, ideální pro renovace, žádná ztráta místa před a za vraty. Všechna sekční vrata typu EURO případně s hliníkovým rámem jsou vyrobena bez navýšení ceny i přes individuální požadavky zákazníka…

Podrobné informace

STROPNÍ SEKČNÍ VRATA NORMSTAHL V PŘEHLEDU

Dnes malé auto, zitrá rodinný van nebo terénní vůz? Žádný problém - montáží za otvorem máte téměř celý rozměr otvoru k dipozici pro průjezd. Stropní sekční vrata se otevírají kolmo vzhůru, proto nepotřebují žádné místo před garáží. Skvěle se hodí pro garáže s málo místem před vraty nebo u chodníku.

Naše ISO-modely obdržíte v dvoustěnném provedení. Tato ISO-izolace (vyplněné výhradně “polyuretanovou pěnou bez FCKW”) šetří proud, šetří životní prstředí a přispívá i k zvukové izolaci.

Hmotnost každé sekce vrat je rozdělena přes tandemové pojezdy na celkem čtyři kolečka. Této technické jemnůstky si všimnete ihned na bezvadném chodu vrat. Čtyři kolečka pro sekci znamenají také menší zatížení koleček, menší valivý odpor a tím i menší opotřebení.

  • Vyrovnaný chod vrat díky tandemovým kolečkům a přesnému vedení kolejnic
  • Nepatrná ztráta průjezdní výšky a šířky díky optimalizované konstrukci rámu
  • Exkluzivní design díky elegantním hladkým povrchům, pozinkované panely z ocelových plechů v deseti standardních barvách a sotva viditelné dělení sekcí
  • Prostor pro individuální výraz díky hliníkovým rámovým konstrukcím s opláštěním ze dřeva, mědi nebo hliníku nebo bez opláštění pro vlastní návrh
  • Rafinovaná ochrana proti vloupání díky inovovanému uzamčení bočního rámu. Ve spojení s pohonem též s aktivním uzamykáním

 

 

 

Téměr žádné prostorové nároky stropních sekčních vrat Normstahl

DESIGN - ROZMANITOST JAKO SKVĚLÝ STANDARD

Chcete svou garáž využít i pro kutění a domácí dílnu? Žádný problém - s prosklením s motivy, prosvětlovacími pásy a okenními vložkami vneseme světlo do Vaší garáže. Ušetříte proud a můžete se ještě více těšit ve svém volném čase.

OPTIMALIZOVALI JSME BEZPEČNOST VAŠÍ RODINY.

Pružiny, kolečka, spojky, lanka a mezery jsou jištěny proti nechtěnému vniknutí. Jednotlivé sekce vrat jsou tak tvarovány, že otevřené spáry vůbec nevzniknou.

Pružina praskne mimořádně zřídka. Mělo-li by k tomu někdy dojít, zastaví naše sériově zabudované zařízení bleskurychle a spolehlivě pád vrat.

Chcete jet na dovolenou s dobrým pocitem, že Váš majetek je dobře chráněn? Potom jste u nás na správné adrese. S uzamykacím mechanismem na vnitřní straně rámu jsou Vaše vrata oboustranně bezpečně zajištěna.

Stropní sekční vrata Normstahl jsou testována a certifikována TÜV Produkt service.

NA ZÁVĚR…

Právě vstoupit do garáže bez otevírání vrat. Vedlejší vstupní dveře jsou praktické. My Vám nabízíme k Vašim stropním sekčním vratům i shodné dveře. Sériově s vložkovým zámkem, bezpečnostní vložkou a černým hliníkovým kováním. Dveře modelové série EURO můžete ostatně mít i s prosklenými motivy.

Zda samonosná ocelová konstrukce nebo ALU-rámová konstrukce, se stropními sekčními vraty Normstahl se rozhodnete pro prvotřídní stabilitu s vynikajícími pojezdovými vlastnostmi a přesvědčivými funkčními vlastnostmi. Panely z ocelových plechů v kvalitě konečné povrchové úpravy, pozinkované ocelové díly a desetiletá záruka hovoří jasnou řečí.