PVC Clony

Pruhové závěsy z měkčeného PVC slouží jako protiprůvanové clony, snižují tepelné ztráty v zimě, omezují úniky chladu z mrazicích boxů, zamezují vnikání prachu do objektů, mohou snížit hladinu hlučnosti, druhotně mohou sloužit jako další zdroj denního osvětlení.

Clony lze využívat dle konkrétní situace i do výšky 5-6 m. Důležité je vhodné nadimenzování clon dle tloušťky plastu a procenta překrytí jednotlivých pásů.

Nabídka obsahuje plasty průsvitné i průhledné. Barevný plast je vhodný hlavně na interiérová přepažení s potřebou určitého stupně soukromí nebo při požadavku podpory firemního image.

Typy dodávaných clon:

  • Standardní - Vyrábí se z průhledných lamel 200/2, 300/3 a 400/4 mm (šířka / tloušťka materiálu). Použití pro rozmezí od -35°C až do +60°C s výjimkou mrazíren.
  • Mrazírenské - Vyrábí se z lamel 200/2 a 300/3 mm. Využívají se od +5°C do -45°C v mrazicích boxech. Je nevhodné instalovat tento typ plastu v místech s vyšší teplotou či trvalým slunečním zářením.
  • Atypické - Clony do svařovacích boxů z plastu tmavého odstínu s UV filtrem, který zabraňuje pronikání ultrafialových paprsků. Clony s pojezdem do boku, odjíždět může celá šíře clony nebo jen část. Barevné clony z lamel 200/2 mm sedmnácti typů.

Pro bližší informace a cenové nabídky nás kontaktujte